ورق آلومینیومی | زرین فلز پارس

ورق آلومینیوم یکی از پرکاربردترین محصولات در صنایع دسته بندی است و بخش عظیمی از این بازار را در اختیار دارد، از دیگر مصارف ورق آلومینیوم می توان به مصارف عایق کاری و.. اشاره کرد، ورق آلومینیوم در انواع و رنگ های مختلفی تولید می شود که هر کدام کاربرد مخصوص به خود را دارند، جدول وزنی ورق آلومینیوم می تواند شما را در انتخاب ورق مناسب یاری کند.

ورق آلومینیوم ( به اصطلاح غلط ورق آلمیون یا آلومینی ) نوع خاصی از ورق است که با ویژگی های ورق آلومینیوم تولید شده و در دسته ورق های فلزی سبک قرار می گیرد. سبکی وزن ، قیمت مناسب ، شکل پذیری بالا و ظاهر تمیز و زیبا از ویژگی های قابل ذکر ورق آلومینیوم است. در کنار مزایای فوق باید به مقاومت بالای فیزیکی و همچنین مقاومت این فلز در برابر زنگ زدگی یا اکسیداسیون اشاره کرد. ورق آلومینیوم را می توان در ابعاد مختلف و در دو نوع بی رنگ و رنگی پیدا کرد. ورق آلومینیوم به دو صورت رول و شیت ( برگ شده ) در بازار موجود است. در حالت کلاف (رول فرم ) می توان ابعاد طولی دلخواه را سفارش داد. همچنین در این حالت می توان فرمینگ های شادولاین ،کرکره، ذوزنقه ، دامپا و … را نیز از ورق آلومینیوم تولید کرد. به جز ورق صاف رول و شیت ، و فرمینگ های مختلف ورق آلومینیومی آجدار نیز موجود است که بسیار پر کاربرد نیز هست.

 

ورق آلومینیوم

 

میلگرد های تولیدی داخل کشور عمدتا با آلیاژی بر گرفته شده از گروه 7000،2000و یا 6000 تولید میشود و در صورت نیاز به آلیاژی دقیق قابلیت تولید در یک آلیاژ خاص مانند 7075 یا 6061 و یا دیگر  ورق آلومینیوم را وجود دارد.(قالبهای سفارشی پذیرفته میشود.)

ورق آلومینیوم با آلياژ هاي زيادي توليد مي شوند. ترکيبات موجود در اين ورق آلومینیوم طيف وسيعي از جوش پذيري ، مقاومت در برابر خوردگي و ماشين کاري را ايجاد مي نمايد. از

ورق آلومینیوم در صنايع ساختماني ، دريايي ، نظامی و هوا فضا استفاده مي گردد. ميلگرد از بيلت آلومينيوم با آلياژ هاي مختلف اکسترود مي گردد. ورق آلومینیوم انواع مختلفی دارد.

رنج وسیعی از ورق  آلومینیوم در ضخامت های متفاوت در انبار شرکت عصر صنعت موجود است. این ورق آلومینیوم شامل آلیاژها، با خواص و کاربرد های مختلف است که بر اساس نیاز شما قابل برشکاری می باشد.

مشخصات مکانیکی و آنالیز شیمیایی ورق آلومینیوم طبق استاندارد های ۴۸۵-۵۱۵-۵۷۳ ASTM B209 – B229  | EN است.

ورق آلومینیوم ضخیم ( ALUMINIUM PLATE )

رنج وسیعی از ورق آلومینیوم در ضخامت های متفاوت در انبار شرکت عصر صنعت موجود است. این ورق ها شامل آلیاژهای با خواص و کاربرهای مختلف است که بر اساس نیاز شما قابل برشکاری است.

مشخصات مکانیکی و آنالیز شیمیایی این ورق آلومینیوم طبق استاندارد های ۴۸۵-۵۱۵-۵۷۳ ASTM B209 – B229 | EN  می باشد.